Forum PULS UM
Forum Gazety Studentów "Puls UM"

Rekrutacja 2008 - numer domu/mieszkania

ghana - 2008-06-04, 09:57
Temat postu: numer domu/mieszkania
Mam pytanie co do formularza rejestracyjnego

Mieszkam na (dane nieco zmienione) osiedlu traugutta 8/18
czy w formularzu w okienku "ulica" mam wpisać traugutta czy traugutta 8?
a w okienku "nr domu/nr mieszkania" mam wpisać 12 czy 8/12??
już dawno odkryłam, że jest to nieco problematyczne:) czasem w rubryce "ulica" trzeba wpisać traugutta 12, a czasem wystarczy samo 'traugutta'

z góry dziękuję za odpowiedź

chomik - 2008-06-04, 11:50

napisz z tego doktorat, bo problem jest nieziemski
czama - 2008-06-04, 11:51

Na chłopski rozum wpisałbym "traugutta" i "8/18" :) Ale poczekaj na odpowiedź biura.
ghana - 2008-06-04, 12:48

chomik jest złośliwy - wzorowy admin:)
a mój doktorat będzie właśnie o złośliwych chomikach

poczekam:) jak nikt się nie odezwie to wpiszę na chłopski rozum.

chomik - 2008-06-04, 14:16

Niby zdany egzamin dojrzałości, ale...

Jeżeli jest napisane "ulica" to należy wpisać nazwę ulicy, bez numeru domu. Jakiekolwiek cyfry wpisuje się w nazwie ulicy jeżeli tam występują np. ul. 28 czerwca.
W rubryce nr domu wpisywać całą resztę bez względu czy mieszkasz np w bloku gdzie często wpisuje się nr domu, literkę klatki i nr mieszkania np. 12c/7. Co innego gdy jest wyróżniona rubryka nr mieszkania, wtedy wpisuje się nr domu i literę klatki np 5b i w rubryce nr mieszkania tenże numer np 8;

Czy jest jeszcze jakiś problem?

ghana - 2008-06-04, 14:24

ale z ciebie za przeproszeniem niebywale niegrzeczny człowiek chomiku xD (wyedytowane - regulamin pkt 5d)
skoro tak cię wkurzają pytania to na nie nie musisz odpowiadać, nikt cię o to nie prosi

poza tym miałam kiedyś przy zakupach przez Internet analogiczną sytuację i właśnie MĄDRALO w nazwie ULICA nie wpisałam numeru domu (jak radzisz - oni za numer domu uważali numer bloku, a rubryki nazwane były dokładnie tak jak przy rejestracji tutaj), i wynikło z tego mnóstwo komplikacji dlatego grzecznie zapytałam

może wywołamy jeszcze III wojnę światową o to, co?
jeżeli komukolwiek ten temat przeszkadza to bardzo przepraszam i proszę administratorów o jego usunięcie

pa :wink: