Forum PULS UM
Forum Gazety Studentów "Puls UM"

Wydział Nauk o Zdrowiu - Wirtualny dziekanat

malysz666 - 2008-09-06, 23:24
Temat postu: Wirtualny dziekanat
Witam mam maly problem, a zarazem pytanie. W piatek zostaly podane na stronie uczelni numery albumow dla osob z WNoZ. Logujac sie do wirtualnego dziekanatu nalezy podac jako identyfikator numer albumu, a jako haslo numer pesel. Problem w tym, ze kiedy to robie dowiaduje sie, ze podalem bledne haslo badz nazwe uzytkownika. Czy tylko ja mam taki problem czy cos jest namieszane?
chomik - 2008-09-07, 10:56

Panie malysz666, a nie pomyślał Pan, że informatycy jeszcze nie zdążyli Panu założyć konta na wirtualnym dziekanacie? Radzę w związku z tym uzbroić się w cierpliwość, pójść z kolegami na piwo, wyrwać kilka panienek w pubie i za jakiś tydzień sprawdzić czy już Pańskie konto istnieje.
nantini - 2008-09-07, 12:21

ostro.
ale sprawa wyjaśniona :)
malysz666 nie martw się, zrobiłam tak samo :roll:

aniQue - 2008-09-07, 15:44

chomik nie lubi głupich pytań i okrasza je tak,a nie inaczej :P
rosa - 2008-09-07, 20:26

No to spadl mi kamien z serca :wink: widze ze nie tylko ja mam taki problem :]
Jednak z drugiej strony mysle ze nie powinni podawac nr albumow skoro jeszcze nie zalozyli nam kont :?

chomik - 2008-09-07, 21:39

rosa napisał/a:
Jednak z drugiej strony mysle ze nie powinni podawac nr albumow skoro jeszcze nie zalozyli nam kont

Kobieto, puchu marny, a do czego jest Ci potrzebne to konto. Masz jeszcze mnóstwo czasu i powinnaś go spożytkować na zabawie, a nie na zawracaniu sobie głowy uczelnią. Nie trać czasu na pierdoły ;)

rosa - 2008-09-08, 18:13

Pierdoly pierdolami ale lepiej to zalatwic na poczatku niz zostawic na ostatnia chwile :razz:
mk - 2008-09-08, 19:21

Na tym koncie i tak nic ciekawego nie ma. Tyle co napisza na poczatku, pozniej caly czas to samo jest i od czasu do czasu jakas wiadomosc z dziekanatu. wiec nie macie sie czym martwic
kate87 - 2008-09-08, 21:49

No właśnie - dane osobowe, co wypożyczyłaś z biblio i do kiedy oddać no i najważniejsze - nr subkonta gdzie trzeba przelewać kasę xD
Nie wiem po co ta cała reszta z tymi ocenami itd skoro i tak tego nie wpisują xD

Powinno to sprawniej działać jak np. extranet na WSB (nie wiem czy ktoś się orientuje) - wiem, że to płatna buda, ale taki wirtualny dziekanat z szybkimi aktualizacjami co do zmiany planu, czy podawania ocen w jednym miejscu, bardzo bym chciała... No ale mogę sobie chcieć xD

Cube - 2008-09-10, 17:01

A ja mam pytanie odnośnei adresów e-mail jakie zostały poprzydzielane - "numer_indeksu@student.amp.edu.pl" Czy wie ktoś może gdzie można zalogować się na ta skrzynkę, bądź też jakie są adresy serwerów smtp i pop3 :?:
czama - 2008-09-10, 17:08

https://www.student.ump.e...ail.cgi?index=1

Ale nie licz na to, że coś tam kiedyś dostaniesz ;-D

Cube - 2008-09-10, 19:37

hehe xD Thx :mrgreen: